| fanat1c a întrebat:

Salut cum bag un mod in san andreas si cum fac puncte in TPU. Si totusi ce a spus Rellder ma infricosat despre lucruri si zvonuri la intrebarea:Am o intrebare: Ati auzit de miturile gta san andreas de gen bigfoot, leatherman? As vrea sa va rog sa ma ajutati cu niste locatii... dovezi. ajutorr! vreau sa le gasesc si eu. care ma ajuta dau funda!

si raspunsul lui Rellder:
Multi spun ca nu exista bigfoot si eu cred tot la fel dar foarte foarte rar ar aparea bigfoot sau leatherman... mai sunt multe mituri :

1 : Mama lui CJ - in casa lui cj poti sa o vezi...
2 : Masini Fantoma - poti sa le vezi cand o iau la vale de pe un munte!
3 : Big Smoke - dupa ultima misiune ( 100 ) poti sa intri in palatul lui big smoke!
4 : OZN - le poti vedea in zona 69! posibil
5 : Epsilon - se pot vedea intr-o ferma pe langa al 2 oras!
6 : grafiti - se pote vedea noaptea grafiti si ziua se sterg! in LS pe langa garajul de paint si de tunat! se afla la morminte!
7 : cei 6 saci in desert - este plasata pe langa orasul fantoma! atentie daca mergi inainte de misiunea 35 " Wu zi Mu " nu se vede si va dau si un indiciu! multi spun ca poate sa fie dj de la K ROSE eu ii contrazic! daca DJ zice inainte de misiunea 35 ca a ingropat soti ei! normal ca nu ea a facut asta sa ii puna acolo este altcineva!
8 : Orasul fantoma - daca te duci acolo pote sa te sperie fantomele! nu stiu sigur!
9 : Rechini - se afla in apele de langa LV... pot sa va omoare si ei se vad foarte rar!
10 : ucigasul in serie - se afla prin orasele mici si el pote fi faptasul acelor 6 cadavre in desert! el este inbracat cu o palarie neagra in stil de rodeo! pantaloni negri, tricou negru!

Sper sa fiu de ajutor noroc!

Si

Leatherman se poate vede pe langa apa! sau pe la casele parasite!
Bigfoot il gasim prin paduri noaptea dar nu sunt sigur si se vede foarte rar!

Eu: deci convigetiva si faceti ce zice la raspuns si imi ziceti daca vedeti si e adevarat!

3 răspunsuri:
| InsaneZor00 a răspuns:

Misto,astea chiar nu le stiam.Or fi adevarate?

| fanat1c explică (pentru InsaneZor00):

Sunt.Poti cauta pe Youtube " mituri si legende din gta san andreas". Si exista si un site http://gta-myths.wikia.com/wiki/Myths.

| Anonimu19 a răspuns:

Da sunt chiar adevarate le-am vazut cu ochii mei te sperie daca te uiti la toate chestile astea!