| BlackManJe a întrebat:

Cum fac misiuni la Hard Truck 18 Wheels of Steel? Stiu ca trebuie sa apes pe M sa apara harta dar nu stiu la care embleme de pe harta sa ma duc si ce sa fac. Va rog ajutati-ma.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand iei remorca iti spune la ce firma si din ce oras sa te duci...si eu aveam problema asta, nu gaseam firmele in orase, pana la urma le-am invatat...

| Rugbystu_Dany_1996 a răspuns:

Pai daca esti intr-un oras si iti apare harta mini doar cu strazile orasului iti va rata niste embleme la fiecare emblema este o firma de acolo alegi ce trailer (remorca) sa agati pentru a o agata apesi pe tasta "T" parca dupa iti va aparea o destinatie cu un punct rosu pe harta mare o duci acolo si vei fi rasplatit cu bani recomandat este sa nu o strici happy Dupa ce fac bani mai poti imprumuta si de la banca si iti cu, peri inca un tir la care poti angaja un om sa lucreze pentru tine

| dorel123 a răspuns:

Te duci la emblemele alea care arata ca niste steme de firma ai inteles?