| supergeniu a întrebat:

Incerc sa instalez 18 Wheels of Steel Hard Truck si nu merge. Am windows 7 si imi apare O. S. not suported.confused Ce trebuie sa fac

Răspuns Câştigător
| keytao a răspuns:

18 Wheels of Steel: Extreme Trucker
Requerimientos:
S. O.: Windows XP/Vista/Windows 7
CPU: 2. 2 GHz
RAM: 1 GB RAM XP / 2GB Vista
Espacio libre en disco: 1 GB
GPU: aceleradora grafica 3D con 256 MB (GeForce FX / ATI 9600)

Parte 1: http://www.mediafire.com/? jyyj2diinme
Parte 2: http://www.mediafire.com/? jfaowvyzvzw

| catalin_8406 a răspuns (pentru keytao):

Eu am luat de pe siteurile alea da nu stiu sa-l instalez ca am incercat imi intra in joc si merge un pic si se blocheaza

4 răspunsuri:
| Magnific a răspuns:

Sa schimbi windowsul. baga windows xp si numai ai nici un stress cu jocurile. si eu am windows 7 dar cu toate ca este mai bun de 20 de ori ca xp la jocuri nu intrece big grin

| JuStKid a răspuns:

Adica windows seven ...sistemu de operare (o. s) nu suporta jocu! trebuie sa bagi xp sp2 sau sp3 recomand sp2!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie la fel