| anonim_4396 a întrebat:

Cum imi pot face eu un server de metin? Ce trebuie sa fac? Trebuie sa platesc ceva cu bani? Ce anume?

3 răspunsuri:
| RaulGonzzalles a răspuns:

Nu trebuie sa platesti nimic, dar iti trebuie o multime de programe si daca nu ai un pc bun risti sa strici pc

| ReZapp74 a răspuns:

Buna! Mai de mult cand vroiam sa imi fac si eu un server de metin am cautat pe google si am gasit un site care iti spune explicit si iti dadea sa downloadezi ce iti trebuie ca sa iti poti creea un server de metin2.

| anonim_4396 explică (pentru ReZapp74):

ReZapp74 da-mi si mie site-ul acela te rog.Iti dau fundita.