| Marceloooo a întrebat:

Salut cum instalez gta san andreas gratis pe Android? Am un Samsung a3 2016, am gasit cateva aplicatii dupa care sa il iau, dar imi da eroare ca nu il cumpar dua magazin play...Ma puteti ajuta?

2 răspunsuri:
| TheKingBacca a răspuns:

Trebuie sa muti un folder in |Android| pentru a fi gata instalat GTA V-ul, nu doar aplicatia '.apk'

Exista atatea tutoriale pe YouTube, dar tu cauti ajutor pe TPU.

| gamer35 a răspuns:

Salut! incearca depe aptoide(trebuie instalat depe internet) dac aiti da vreo eroare poate fi din cauza procesorului sau din cauza memoriei telefonului iti recomand sa ai minim 4 gb liberi pe telefon.
Atentie:cand instalezi aptoide iti recomand sa ai un anti-virus pentru ca multi zic in comentari cum ca are virusi dar la mine n-a avut nici un virus si l-am bagat pe 3 telefoane.
Mult succes!