| vlad9626 a întrebat:

Cum pot adauga masini in sa-mp fara ca ulterior sa se blocheze jocul am adaugat cu GGMM si cand intru in joc nu se mai incarca cladirile.Am procesor i5 si placa vidoe de 3gb ce este de facut? Multumesc, dau funda

1 răspuns:
| KeNNT3D a răspuns:

Salut, nu conteaza ce componente ai la pc, sau cu ce instalezi, cam toti au aceiasi problema la sa:mp cand downloadezi si instalezi masini, de aceia nimeni nu instaleaza masini in gta cand se jaoca sa:mp pentru ca se blocheaza, provoaca crash, dispar drumurile sau strazile etc, deci mai bine nu instala.