| Dobitoc a întrebat:

Cum pot afla ce placa audio am ca sa pot sa caut un driver pe net? (Placa audio este incorporata in placa de baza)

1 răspuns:
| Andrei7520152 a răspuns:

E nasol. Daca nu ti-a rezolvat windowsul driverele la instalare, cauta un program numit 'unknown device identifier' sau Udevice, care iti listeaza toate componentele de pe pc chiar daca n'ai drivere. mai sigur e sa-ti iei o placa audio second hand si sa reinstalezi windowsul (asta daca nu folosesti un laptop desigur)