| ToraToraTora a întrebat:

Buna ziua!Am o placa de baza ASRock K7Upgrade-880 si as dori un driver pentru placa video incorporata(nu stiu cum se numeste)Multumesc anticipat!FUNDA!

Răspuns Câştigător
| LVLD a răspuns:

Http://lmgtfy.com/? q=ASRock+K7Upgrade-880

Dupa ce intri pe primul link vei observa de la specificatii ca n-ai vreo placa video incorporata pe placa de baza. Ai placa video dedicata, pe slot AGP.
Ca sa identifici acea placa video instaleaza-ti un program ca Everest Ultimate Edition. Apoi vei putea cauta si driver-ul.

| ToraToraTora explică (pentru LVLD):

Eu credeam ca toate placile de baza au placa video incorporata, de aceea am intrebat.

2 răspunsuri:
| ToraToraTora explică:

Eu voiam sa trec pe placa video incorporata, driver la placa video dedicata am.