| eℓℓα a întrebat:

mi-am facut un cont pe Okazii si as avea cateva intrebari:
Cum iau legatura cu persoana care vinde?
Care sunt pasii in care pot licita un produs?
Se poate sa cumpar mai multe produse de la un singur vanzator si sa le primesc pe toate odata?

1 răspuns:
| gabytz18 a răspuns:

Eu vand un telefon. Tu esti interesat de produs. Ma poti contacta pe forum.
Puri si simplu apesi butonul liciteaza pentru a licita pentru un produs, cred ca o sa primesti si datele de contact ale utilizatorului cu ocazia asta, daca imi aduc eu bine aminte (email, nr telefon )

DA se poate sa cumperi mai multe produse de la un vanzator si vb cu el sa ti le triita pe toate o data, ca sa platesti trasportu o data.