| Toni1p000 a întrebat:

Salut. Cum pot lua legătura cu cei de la google. Mi am băgat cardul pentru plăti acum 3 luni și tot aștept sa îl verifice. Nu găsesc niciunde un nr de contact

1 răspuns:
| Simpatic a răspuns:

Nu ai numar de contact pentru google ci pot fi contactati doar prin paginile lor de contact in functie de serviciul oferit
te conectezi pe contul de goole si cauti suport pe gmail, Youtube etc ce anume cauti
https://support.google.com

Te anunt ca google cat si alti tristi precum Facebook, nu iti vor raspunde, este jenant suportul lor, eu nu as apela la ei in viata mea, dapai sa le dau bani!
Ofera servicii si mai ales suport jenant!