| chris7053 a întrebat:

Salutare useri TPU! Am o problema cu pc-ul. Un blue screen of death mai pe intelese. Aceasta e eroarea: "STOP: C0000218 {Registry File Failure}". S-ar putea sa il rezolv prin cd-ul de la windows dar la la pc-ul meu nu merge CD-ROM-ul. Deci, alta cale exista pentru a rezolva aceasta eroare?

1 răspuns:
| Kyrie a răspuns:

DVD ai? daca ai te duci in bios si dai boot pe DVD-rom in loc de CD-romhee hee, daca nu ai, cumpara-ti altul si in + nu ai postat toata problema, vedem zeci de mii de bsod diferite asa ca nu stie nimeni ce ai zis tu acolo laughing