| AlexMoss a întrebat:

Spuneti-mi si mie cum se joaca LOL (League of Legends) pentru ca nu am habar ce trebuie sa fac, ce pot cumpara cu bani reali si bani virtuali si cum pot sa fac LVL mai repede in meciuri si toate optiuni pe scurt tot ce trebuie sa stiu despre acest joc?
Astept Raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| MasKatUl a răspuns:

Deci...inainte de a incepe, trebuie sa iti spun ca: Nivelul maxim este 30 ( e destul de greu, mie mi-a luat vreo 3 lunitongue), poti sa bagi bani in joc ( vor aparea sub forma de RP), dar poti sa si castigi (se numesc IP), castigi cam.100 ip la fiecare meci. IP si RP apar intr-un colt al clientului de joc. Cu fiecare nivel pe care il faci deblochezi un spatiu de rune si un spatiu de masteries. Runele incepi sa le faci pe la level 25. LVL se face repede in jocuri clasice, nu custom cu boti. ai nevoie de cam...200-250 meciri castigate ca sa faci level 30. Daca vrei sa stii mai multe da-mi numele tau de invocator si vorbim la un meci! Bafta!tongue