| FaraSperantaSEN a întrebat:

Salutbig grin
imi puteti spune si mie cum decompilez un gamemod de samp?
am un gamemod in amx si nu stiu cum sa il decompilez in pwn

6 răspunsuri:
| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a răspuns:

Cred că trebuie să dezistalezi samp și să îl instalezi din nou ( nu am mai auzit de decopilez ).
Fă-o cu RevoUninstaler.

| FaraSperantaSEN explică (pentru ۰A۰n۰i۰m۰e۰):

Se pare ca nu stii despre ce e vorbarolling on the floor e vorba de gamemodul unui server de samp... decompilare nu inseamna dezinstalare

| FaraSperantaSEN explică (pentru ۰A۰n۰i۰m۰e۰):

Asta e limbaj pawn

| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a răspuns (pentru FaraSperantaSEN):

A. am înțeles scuze, dar știi că sunt site-uri, videoclipuri care exlpică foarte detaliat ce trebuie să faci. Tu ca administrator al unui server ar trebui să știi asta.

| FaraSperantaSEN explică (pentru ۰A۰n۰i۰m۰e۰):

Nu nu prea existalaughingwinking decompilarea nu e ceva simplutongue

| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a răspuns (pentru FaraSperantaSEN):

Poți lansa întrebarea asta pe http://forum.b-zone.ro/ o să îți fie mult mai ușor acolo să afli răspunsul.