| Vasile_Popan_1991 a întrebat:

Salut daca am pc ddr3 si vreau sa imi iau rami trebuie sa fie ddr3 se potrveste orice ram daca ii ddr3?

Răspuns Câştigător
| alexbit90 a răspuns:

Da este foarte important sa fie tot ddr 3 ( altfel nu intra in slot... si pe langa asta mai trebui sa afli si pe cate canale este tongue

daca ai putea sa ne spui ce placa de baza ai ( seria placi ) doar asa as putea sa te ajut mai mult.

1 răspuns:
| Axys a răspuns:

Trebuie sa fi fregvemtele potrivite cu placa de baza, poti pune ddr3 happy