| alexutz10 a întrebat:

Vreau sa-mi iau o pl video, an rami ddr3, placa trebuie sa fie neaparat ddr3? as vreau sa merg pe ddr5...

3 răspunsuri:
| torresbydragos a răspuns:

Nu nu trebuie.trebuie sa fie compatibila doar cu placa de baza. daca vrei mai multe spune-mi ce placa de baza ai.

| alexutz10 explică (pentru torresbydragos):

Asrock n68-gs3-ucc ( n68-s3-ucc tot una sau nforce 630a ) big grin

| torresbydragos a răspuns:

In afara de asta nu prea am gasithttp://www.emag.ro/......BKBBBM/.ar trebui sa iti mearga toate jocurile nou aparute la medium. succes la joaca.