| StefanDrg a întrebat:

Daca ascult muzica in casti cu microfon si ma joc cs go si vorbesc la microfon, ei aud si muzica din castile mele sau doar vocea mea?

Răspuns Câştigător
| Gabi_Sfetcu_1986 a răspuns:

Atunci baga castile in mufa din microfon! si dupa aia baga boxa in musa de sunet (aia verde) si da volumul mai tare (eventual sa iei o boxa sa o pui aproape de microfonul de ca lasti, adica aproape de tine) si dai mai tare. ei vor auzi. asta e singura modalitate, funda?

2 răspunsuri:
| Gabi_Sfetcu_1986 a răspuns:

Nu.dar nu iti recomand. pentru ca pe langa musica vei auzii si cs.go-ul si e foarte enervant...

| StefanDrg explică (pentru Gabi_Sfetcu_1986):

Nu? Dar eu vreau sa auda ei muzica din castile mele, ca vreau sa le bag la straini Bug Mafia happy, ma poti ajuta cum sa fac sa auda ei muzica din castile mele?

| Gabi_Sfetcu_1986 a răspuns (pentru StefanDrg):

Atunci baga castile in mufa din microfon! si dupa aia baga boxa in musa de sunet (aia verde) si da volumul mai tare (eventual sa iei o boxa sa o pui aproape de microfonul de ca lasti, adica aproape de tine) si dai mai tare. ei vor auzi. asta e singura modalitate, funda?