| BaconDavid2007 a întrebat:

Daca cumpar minecraft java edition cu Paysafe mai am nevoie si de cont (sau trabuie doar sa bag codul de 16 numere si gata)?

Răspuns Câştigător
| LPCTSTR a răspuns:

Cont unde? Pentru paysafe sau Minecraft?
Cand iti faci contul de Minecraft si vei trece la tranzactie, vei avea optiunea pentru paysafe si vei pune acolo codul, deci n-ai nevoie de cont de paysafe.
Insa, tine minte! Codurile de paysafe card sunt valabile 15 zile, deci asigura-te ca nu lasi vreun rest semnificativ pe el, iar daca ramane, sa-l folosesti cumparand altceva sau platind vreo factura.