| S1mplu a întrebat:

Salut,daca vreti sa jucati pe metin2 original puteti sa va inregistrati prin linkul acesta de recrutare, daca jucati prin acest link de recrutare veti primii un cadou de la ei si de la lvl 30 vom primii si alte cadouri,daca suntem mai multi,primim mai multe, spor la joc :d

http://ro.metin2.gameforge.com/landing/?f=AL13TH5WQE

3 răspunsuri:
| Gabriel_Andrei_1997_Mx6o a răspuns:

Buna eu joc mt2 original si nu mai gasesc saitul si vreau sa ma apuc iar deci ma poti ajuta?

| Kuijpers a răspuns:

Buna! si eu joc mt, si cred ca am sa il incerc si eu pe cel dat de tinehappy mersi.

| S1mplu explică (pentru Kuijpers):

Cu placerewinking si sper sa fim mai multi :d