| andreutz1945 a întrebat:

Salut.Dati-mi si mie un site cu metin2 fain dar sa fie cu mc. fara hamachi va rog din suflet. nu stiu cum sa dau funda dar imi puteti spune la id de messnger dogixdogs.

2 răspunsuri:
| Johnny99 a răspuns:

Metin2 CORA. Este foarte frumos cu rate 500 si chiar iti va placea. Funda? Plz.

| Filip_Mariana_1972 a răspuns:

Apollo metin2 metin2 valmondial metin2 guabina metin2 arena metin2 tim metin2 united metin2 hammer metin2 sj metin4drugs metin4yours.cam atat imi amintesc da am jucat mai multe