| alin_3761 a întrebat:

Dati-mi va rog un site de download pentru jocul Demolition Inc ca oriunde gaseam ori nu exista ori a fost sters. Dau funda si vot daca e bun siteu.Pentru a da siteul prin mesaj, idiul meu este (tincualinflorin)

Răspuns Câştigător
| bogdan1413 a răspuns:

Salut,daca vrei iti trimit jocul pe mess ca si eu il am sau intra pe http://www.downloadjocuripc.com/page/5/ si cautal aici ca si eu l-am downloadat de pe acest site;)

3 răspunsuri:
| bogdan1413 a răspuns:

Id meu este andrei_beleca_23 da add si iti trimit joculwinking

| alin_3761 explică:

Zi-mi idul tau si mil dai pe mss k?

| alin_3761 explică:

Zi-mi idiul tau sa mi-l dai pe mess ok?