| mihai_3971 a întrebat:

Salut dau cont fusion fall level 27 si inca unu de level 15 + cont level 15 metin 2 ro aries pe un cont de b-zone level 15 + contactati-ma la micu_micutzu98 sau dontzz_samp

7 răspunsuri:
| NicolasGabriel a răspuns:

Buna eu as vrea contul de level 27 pe fusionfall pentru ca imi place foarte mult jocul.Te rog frumos.

| St3fan188Ryd3r188 a răspuns:

Vreau eu
n!

| Florin_4622 a răspuns:

Mai intai vrea sa vad codu dupa fusion fall

| TheBigFire a răspuns:

De fapt e 24, acum e 25 l-am crescut eu ma rog fain contul sh mz pentru el :Xtongue

| becheruolguta a răspuns (pentru TheBigFire):

Salut si scuze dar ce iteme are contul tau? Ma refer are iteme de la coduri vechi? Daca da pot sa il am? Ti-as putea da pe el un cont de nivel maxim (nivel 36).

| TheBigFire a răspuns (pentru becheruolguta):

Daca mai vrei contul, l`am facut si are lvl 32 si experienta aproape plina. Mai are putin si se face 33. Il dau pe cel de 36.

| George_Shaman_1995 a răspuns:

Vreau si eu contul fussion fall