| Root4004 a întrebat:

Salut Dau funda!
Deci e vorba despre Metin2. Joc de mult timp, foarte mult timp. Dintr-o data Metin2Ro nu merge. Adica dau pe icoana de pe desktop se incarca cativa sutimi acolo si dispare bara de incarcare si nu mi se deschide nici din folder. nu stiu ce are parca am mai patit am si reinstalat metinu nu merge.

7 răspunsuri:
| ralucutzica a răspuns:

Nu te speria nu trebuie sa reinstalezi windowsu-l am avut aceeasi problema ca tn.Deci mai intai depinde de antivirusul tau, pentru ca metin2ro are ceva virusei nu spun acum ca este plin.Dar eu ti-as recomanda sa il stergi si sterge si antivirusul tau actual, si instaleaza mai intai antivirusul Panda, pentru ca nu consuma resurse nu da erori false, si deschide metinul asa cum trebuie, in timp ce te si protejaza de virusi.Iar dupa instaleaza metinul laloc.Iti spun ca eu am facut asta si mi-a mers.Bafta.Funda?

| Root4004 explică (pentru ralucutzica):

Pai eu nici n-am antivirus laughing o sa incerc deci panda.

| ralucutzica a răspuns (pentru Root4004):

Deci totusi funda?

| Root4004 explică (pentru ralucutzica):

Eh...Adica Antivirusul panda este o porcarie. Lam luat nu mi-a placut. Am luat Norton ca pe asta l-am mai avut. Dar tot nu merge.crying(((

| ralucutzica a răspuns (pentru Root4004):

Pff ce pc ai?

| Root4004 explică (pentru ralucutzica):

Adica?

| TeQui a răspuns:

>.> l-ai reinstalat? inseamna ca e cv din pc. daca se incarca greu ar trebui se reinstalezi widowsul.