| GeorgeLezeu a întrebat:

Va rog sa ma ajutati intr-o mare problema. Joc Metin2 United si de la un timp dupa ce mi se deschide patcherul si il las sa se updateze cand dau Play nu se mai deschide, stiu sigur ca e de vina programul din windows 7, WerFault.exe care il inchide dar nu stiu de ce si cum as pute rezolva asta. Mentionez inca o data ca inainte mergea chiar daca aveam windows7... Am reinstalat de multe ori. nimic. Va rog mult sa ma ajutati! Ms si dau funda pentru solutia care merge!

2 răspunsuri:
| Petrica44 a răspuns:

Incearca-l pe asta, poate asa iti va functiona.bafta! http://www.metin2.es/user/register

| GeorgeLezeu explică:

Nesimtirea e mare... ma rog, va rog ajutati-ma