| Barabulafaradarsaupoate a întrebat:

Ziceti-mi si mie niste jocuri medievale gen mount and blade. Nu conteaza daca nu e ca mount and blade, numa sa fie joc medieval. Sa controlezi un player, sa lupti si alte chesti din astea.
Funda!

2 răspunsuri:
| ArchWord a răspuns:

Medieval total war 1-2 asassin's creed toate versiunile si total war toate versiunile

| AndreyMihai16 a răspuns:

Incearca World of Warcraft, uite dupa siteul asta: http://wow.freakz.ro/ e mai bine asta ca cel original costa bani etc... iar asta e wow romanesc