| NormalMan a întrebat:

De aproximativ o luna de fiecare data cand imi deschid calculator imi apare(inainte de a aparea iconitele de pe desktop si bara de jos) un fel de licenta care imi spune sa imi activez windowsul(am windows 7 ultimate crakuit de un om profesionist) si trebuie sa dau ask me later sa inchid sau YES, dupa care ma aduce pe un site sa cumpar windowsul original. Pe langa toate astea, desktopul se face negru mai de fiecare data cand il deschid. Stie cineva cum pot sa scot acea intrebare care ma streseaza cand deschid pc-ul? As face orice sa intrerup aia. multumesc

PS: FUNDA :*

3 răspunsuri:
| Danzell a răspuns:

Se pare ca omul profesionist nu e chiar asa de profesionist laughing

Windows activator.

| ElectrickFunny a răspuns:

Cauta un activator pe net.
Daca acel om profesionist era asa de profesionist ar fi trebuit sa stie ca la un moment dat v-a aparea problema asta.
Dar chestia aia nu iti afecteaza PC-ul in niciun fel.

| DarksidersFTW a răspuns:

REMOVEwat cauta e free, isi va face treaba