| NormalMan a întrebat:

De aproximativ o luna de fiecare data cand imi deschid calculator imi apare(inainte de a aparea iconitele de pe desktop si bara de jos) un fel de licenta care imi spune sa imi activez windowsul(am windows 7 ultimate crakuit de un om profesionist) si trebuie sa dau ask me later sa inchid sau YES,dupa care ma aduce pe un site sa cumpar windowsul original. Pe langa toate astea, desktopul se face negru mai de fiecare data cand il deschid. Stie cineva cum pot sa scot acea intrebare care ma streseaza cand deschid pc-ul? As face orice sa intrerup aia. multumesc happy
PS: FUNDA :*

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Activeaza-l cu un loader sau lasa-mi un pm!

| DamnedDark a răspuns:

Fii atent:
1 Dezactiveaza update din controlpanel
2 downloadeaza de pe internet remove WAT deschidel cu run as administrator si lasa-l sa isi faca treaba
3 ai windows-ul activat big grin

| NormalMan explică (pentru DamnedDark):

Update mai exact unde din control panel?