| Sima_Cristian_1999 a întrebat:

Salut,de cand am facut ultimul updata la pc nu mai pot deschide lol-ul in(dau double click si nu se deschide)nu stiu ce ar putea avea, puteti sa ma ajutati?

2 răspunsuri:
| jumbobadboy a răspuns:

Ce windows folosesti?
E licentiat?
Poti incerca sa reinstalezi jocul, s-ar putea ca update sa fi afectat fisierele jocului, nu sunt foarte sigur, dar merita incercat.

| Sima_Cristian_1999 explică (pentru jumbobadboy):

Am windows 8.1 si i-am dat dezintall si apoi aceeasi treaba si suntem in Romania unde multi nu isi cumpara windows-ul!