| Mitrutz_Mitrut_1997 a întrebat:

De cand mi-am reinstalat windows-ul, nu mai pot sa ma joc 8 Ball Pool! Imi apare urmatoarea eroare: "This content requires Adobe Flash Player 16.0. Would you like to install it now?", apas "Yes", pe urma imi apare "Downloading install package" si mi se deschide setup-ul de instalare. Dupa ce il instalez mi se deschide automat pagina jocului dupa care imi apare aceeasi eroare ca la inceput! Ce pot sa fac pentru a merge 8 Ball Pool?
Dau funda!
P.s. Folosesc Google Chrome!

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Intra aici: http://get.adobe.com/flashplayer/
Instaleaza manual Adobe fara Optional Offer.

| Mitrutz_Mitrut_1997 explică (pentru Salontanul):

Tot nu merge! Imi apare aceeasi eroare!

| DragomirMihail2020 a răspuns:

Salut!
1 Odata ce ai instalat/reinstalat un windows indiferent ce fel de windows este vorba, trebuie sa instalezi Driverele la pc.

2 Driverele te ajuta sa cresti performanta la pc, iar pluginurile te ajuta sa deschizi/joci/vizionezi... anumite lucruri.

3 Recomand sa instalezi Driver Booster (la versiunea trial ai 60 de instalari).
http://www.iobit.com/driver-booster.php

Si iti scaneaza pc si vede daca ai drivarul instalat la fel si pluginurile (pluginurile le gasesti jos).
PS:Cand instalezi un plugin sunt 2 optiuni cred ca ai aleso pe prima.
Instalezi pentru Internet Explorer ori pentru (Other) Chrome, Opera, Firefox...

Mult Succes!

| Mitrutz_Mitrut_1997 explică (pentru DragomirMihail2020):

Am instalat driverele dupa reinstalarea Windows. Am gasit problema si acum am rezolvat-o. Mersi oricum!winking