| Shizi a întrebat:

Am windows xp proffesional si am o problema cu Opera si chrome nu imi da voie sa instalez Adobe flash player si altele. imi apare la Adobe flash player error Setup was unable to complete the installation. Try to setup your display adapter with a stardad VGA driver before running setup. " asta zice la driver-ul video iar la opera : A aprarut o eroare in timp ce se incerca instalarea Opera [pe english]
Funda + vot! puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Myhaytza1998 a răspuns:

Incearca sa downloadezi mozilla

1 răspuns:
| Mihail2020 a răspuns:

Salut!
1 Trebuie sa ai instalat inainte Driverul la calculator altfel nu iti da voie sa instalezi.
2 Adobe merge si pe Xp, dar cand instalezi sa inchizi browserele ca sa mearga.
3 Urmeaza etapele de mai sus si va merge.
4 Mult Succes!