| ketchuppw a întrebat:

Salut,de cateva ore cand deschid calculatorul se misca foarte greu, iar cand deschid un joc se face ecranul alb, trebuie reinstalat windows-ul?

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Daca reinstalezi windows-ul, miscarea grea se va remedia dar ecranul alb nu se stie... probabil trebuie sa faci update la driver-ul video

| ketchuppw explică (pentru lpavel):

S-ar putea sa fie si de la virusi, problema e ca de cateva ori mi-a intrat o atentionare ca pc-ul meu este blocat si trebuie sa platesc o amenda de 100 euro(e teapa, stiu)
multumesc de raspuns, Pavel.
mai astept pareri si de la altii.