| zZzPSzZz a întrebat:

SALUT!

De cateva zile ma joc metin2eden pvm hard.Azi l-am aprins, m-am jucat pana pe la ora 2-3, apoi am stins pc-ul si totul era in regula, iar cand l-am aprins din nou pe la 6 si am dat click pe client mi-a aparut eroarea asta:

Cannot load library protectie.dll

Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| qkaps123 a răspuns:

Da.
du-te in folderul in care il ai descarcat, dai click dreapta pe el si dai DELETE!
si cu asta nu mai ai probleme cu metin2Rahat.com

| zZzPSzZz explică (pentru qkaps123):

Ba,stiu ca ai glumit, dar nu mai conteaza ca am rezolvat acum imi merge.Iti dau tie funda totusi k esti primul.

1 răspuns: