| DaRyUsSyK a întrebat:

De ce imi sacadeaza fifa 14 pe un calculator cu procesor i3, 3,7 ghz,placa video geforce 210, 4 gb rami? exista ceva "lag fix"?

2 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Incearca sa-ti updatezi toate driverele mai ales placa video, si updateaza toate programele de aici http://intimp.ro/jocuriaplicatii-ce-nu-merg/ ca sa poti rula la "maxim" mai bine.

| Sebastian234 a răspuns:

Update la placa de baza si daca tot cu lag merge, Dai in optiunile jocului la sectiunea "graphics" si da totul la low.