| StReEtDaNcEaNa a întrebat:

de ce nu mai merge metin2 lunaris? ca de dimineata am intrat si de atunci nu merge.De ce?

Răspuns Câştigător
| argento21 a răspuns:

Deoare s-a facut update-client nou.Cauta pe site si ai sa vezi.Te rog funda tongueP

| StReEtDaNcEaNa explică (pentru argento21):

Si cam cand o sa mearga? sa pot intra pe el ca astazi am vrut sa fac ceva important pe el.

4 răspunsuri:
| asacyandricrides a răspuns:

Ba mane si mie tot asa imi face dar cateodata este full si nu mai sunt locurii asa imi facea si mie de foare multe ori mai asteapta si tu mai dai de mai multe ori! 1Funa?

| meniplast a răspuns:

Nu mai merge metin2 lunaris. De ce? As da funda dar ce este aia? va rog spuneti-mi

| catalin202 a răspuns:

Nici mie nu imi merge