| ゼロの a întrebat:

Salut.De ceva vreme caut jocuri medievale, dinacelea in care esti un soldat cu sabia, arcul sau cu magie. Ceva idei?
P. S Am pentium 4 deci imi merg destul de multe.Multumesc anticipat.
P. P. S jocurile pot fii si pentru wii sau nds.

4 răspunsuri:
| GaByScream a răspuns:

Pai incearca: Metin2ro(pentru pc), Prince Of Persia, Word Of Warcraft...is multe cautale pasteawinking

| ゼロの explică:

Ms de raspuns, dar l-am avut si m-am lasat de MEtin 2, iar Warcraft nu imi place.

| serj1012 a răspuns:

Incearca metin2, e pe PC.am auzit de la prieteni ca e bestial!

| Maryusynho a răspuns:

Pai : 4story RO, Metin2 Ro, Wonderland Online, ASterix and oBelix rolling on the floor sau Fiesta sau World Of Warcraft! happy FunDA?