| MickeyJrNK a întrebat:

Salut,de ceva vreme nu mai imi merge tasta 'Fn' de la laptop
si nu stiu cum sa fac sa mearga din nou.
Ma puteti ajuta?

6 răspunsuri:
| AgathaRo a răspuns:

Depinde de sistemul de operare. Tasta FN iti functioneaza de Vista in sus.

| MickeyJrNK explică (pentru AgathaRo):

Am Win7

| AgathaRo a răspuns (pentru MickeyJrNK):

Probabil s-a stricat, ai apasat tare sau ai varsat ceva lichide pe tastatura?

| MickeyJrNK explică (pentru AgathaRo):

Nu de loc

| AgathaRo a răspuns (pentru MickeyJrNK):

Condens?

| Alexandru_Musat_1989 a răspuns:

Eu am un laptop Toshiba si cand aveam Vista, in momentul cand apasam pe Fn imi aparea si o bara sus cu functiile respective; acum cand am Windows 7 nu mai imi apare, dar raspunde la comenzi Fn.Cum pot sa fac sa imi apara din nou bara cand apas pe Fn?