| cdDv a întrebat:

Salut.de curand am instalat windows 8 si cand deschid Metin2, nu pot da click pe server sau inchide..merge doar tastaturastraight face.

3 răspunsuri:
| ELEMENT3110 a răspuns:

Incearca sa dai clic dreapta pe joc si,, Run as administrator'', click,, yes'' si poate merge. Funda.

| Plolice a răspuns:

Eu recomand sa iei alt windows gen 7, xp, vista pentru ca windows 8 inca nu e terminat si ai putea avea probleme cu el

| cdDv explică:

Am spus ca se deschide metinul! dar nu merge sa dau click pe server/channelstraight face