| SPYKER a întrebat:

Salut.de curand mi-am instalat windous 7 si mi-am loat metin2.ro si imi da eroare aceea cu LOG
Pana sa instalez windowsul mi-a mers. fara probleme
Am incercat sa-l reinstalez de vreo cateva ori si tot nu merge stie cineva ce e de facut?

1 răspuns:
| IonuT_1651 a răspuns:

Ai avut tot windows7? Pentru ca la windows7 nu merg toate jocurile baga-ti windows Xp si o sa iti mearga.Sau nu ai placa video buna, dar daca zici ca ti-a mers inseama ca de la windows poate nu e tot acelasi.Baga-ti XP si o sa iti mearga 100%. Funda?