| andutzu010 a întrebat:

De curand am reinstalat windowsul si nu mi-am mai bagat jocuriile pe care le aveam pentru ca erau mari si m-am plictisit de multe! Cine stie un joc asemanator cu God of War sau Devil May Cry sa imi zica si mie pentru ca ma plictisesc de moarte! Am jucat si Prince of Persia si Assassin's Creed si Resident Evil si multe care se aseamana intr-un fel sau altul!

1 răspuns:
| ChemoshRDB a răspuns:

Mai incearca si onlinewinking...vezi Blade&Soul...da e in coreeanalaughing