| Zelton a întrebat:

Salut, de curand am vrut sa ma reapuc de acest joc, Metin2RO dar cand il pornesc mi se opreste la 50, 0 %. Am mai jucat acum 2 - 3 ani foarte mult timp acest joc dar eu il instalam simplu nu prin acest intermediu,, GameForce ". Daca este nevoie o sa pun si un screenshot. Va multumesc!

1 răspuns:
| Lothar a răspuns:

Se opreste la 50, 0% cand se downloadeaza sau isi face update?
Daca da incearca ori CClearner si vezi pe youtube cum il folosesti daca nu stii ori nu ai spatiu suficient pe partitie deci sterge ceva