| Cristi_Moianu_1989 a întrebat:

Buna ziua TPU!
Am si eu o problema nu am mai jucat de mult timp metin2ro si azi m-am hotarît sa ma reapuc ( de cand nu am mai jucat am facut mici imbunatatiri la pc, am win 8.1) am mai citit multe topicuri cum ca ar fi de la win 8.1 dar pe niciunde nu am gasit rezolvarea acestei probleme!

1 răspuns:
| Pop_Alexandru_2000 a răspuns:

Metinul e o pierdere de timp. Am jucat si eu si eram disperat. Metinul iti ocupa vreo 6 ore pe zi. Iti aduce si probleme in familie. Nu mai socializezi cu familia cu prietenii, si incepi sa te enervezi daca iti esueaza ceva. Tu fa ce vrei, eu iti dadeam un sfat. Devii dependent si dupa donezi. Ti-o zic din propria experienta.