| DanielCosmin827939 a întrebat:

De curand (de ieri -.-) m-am apucat de WoW(FREAKZ)si as vrea daca se poate sa-mi spuneti si mie niste chestii utilitare pentru un incepator. GEN: Cum naiba ma teleportez in alt oras sa cresc...De unde imi iau armuri..si skilluri... si ce caracter ar trebui sa incep pentru un jucator incepator.

Răspuns Câştigător
| salltpu a răspuns:

1)nu poti sa te teleportezi trebuie sa mergi
2)armuri/arme le ia de la mobi sunt mai bune decat alea cumparate
3)fa-ti paladin are si regen la viata si dmg mare

| DanielCosmin827939 explică (pentru salltpu):

Si cum as putea sa merg mai repede (adica am vazut ca exista pet-uri. dar de la ce lvl trebuie sa-l cumpar de unde si cat costabig grinD

| salltpu a răspuns (pentru DanielCosmin827939):

Level 20

| salltpu a răspuns (pentru salltpu):

Calul costa vreo 45 silver cred dar skill-ul costa vreo 3 gold
nu am mai intrat pe server de ceva vreme si nu mai stiu exact preturile

| DanielCosmin827939 explică (pentru salltpu):

Mersi mult pentru ajutorbig grin

| salltpu a răspuns (pentru DanielCosmin827939):

Nu ai pentru ce