| MarkOneAdi123 a întrebat:

Salut, de curand m-am hotarat sa-mi achizitionez consola de tip xbox one s doar pentru a ma juca FIFA 20. As vrea sa stiu daca merita cumparata aceasta consola, daca jocul ruleaza bine pe ea si totodata sa-mi dati si un site de unde o pot cumpara la cel mai mic pret daca se poate.

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| Mandeliu a răspuns:

Salut,

N-ar trebui sa ai probleme in a rula FIFA 20, jocul este si asa optimizat sa ruleze fara probleme pe console.

Cat despre pret, iti sugerez o varianta cu 2 manete incluse, pentru ca FIFA nu are farmec daca nu mai joci cu inca cineva, la 1100 de lei:
https://www.emag.ro/......D943Y8BBM/

Iar si cu FIFA, vei ajunge pe la 1300 de lei total. Succes!

1 răspuns: