| SPYKER a întrebat:

de curand mi-am cumparat assassin's creed 2 asa l-am instalat ok pana aici cand intru in joc imi merge in reloare :O nu stiu dc... vreau saa va dau un site un e laptopu meu si sa imi spuneti dc nu merge va multumesc :D
http://www.emag.ro/......WG682EAB1T

3 răspunsuri:
| Jocekr a răspuns:

Sall leptopul tau este extraordinar de bun la configuratiiwinking! Sa stii de la mine ca assassin's creed 2 este cel mai prost joc nu ma refer la grafica ci la systemul lui de operare! dc nu tiai luat assassin's creed brotherhood e super mortalwinking sau ultimul assassins creed revelations sau mai astepti pana la sf anuluii ca atunci apare assassin's creed 3winking! sper ca ti-am fost de folos! bafta!

| SPYKER explică:

Deci fii atent laughing mi-am loat si assassin's creed brotherhood rolling on the floor dar ala dau sa se instaleze se instaleaza intru iar si nu imi arata play imi arata iar instalarestraight face

| Jocekr a răspuns:

Atunci descarcale de pe net! iso ca nu o sa iti creeze nici vreo problemawinking