| SPYKER a întrebat:

Salut va rog frumos ajutatima...am cumparat assassins creed 2 si brotherhood de un an si nici acum nu stiu ce sa le fac sa imi mearga...deci sa va zic defectele la creed 2 mi se miska in reloare...nu stiu de ce:| iar la brotherhood nu imi citeste dvd'u...nush dc la inceput merge acum nu mai merge uitati laptopu meu si va rog sa imi spuneti defectu http://www.emag.ro/......WG682EAB1T id meu de mess este Black_Boy_M14 mersi mult

Răspuns Câştigător
| Grigorasss a răspuns:

Deci...Assasins creed 2 nu merge pentru ca iti trebuie procesor Intel Core.iar DVD nu il citeste pentru ca iti trebuie dual-layer drive

3 răspunsuri:
| VladGangstaBoy a răspuns:

Te cam bate placa video!

| awspam a răspuns:

Daca bagi un laptop pe post de tocator de fructe, sa joci pe el ca pe unu de casa fix care poate fi conceput pentru jocuri o sa il arunci in cateva luni, pune niste banuti deoparte parerea mea si fa-ti un dual core pe la 8000 cu 8g de ram si o placa video calume ca nu e mare branza sa le iei incet si daca tot vrei sa te joci ceva macar sa ai placerea ca joci... eu in 2 ani mi-am facut un pc numai pentru jocuri pe care merge si x plane, numai ca ala nu e joc e prea real sa joc pe un asa joc dar merge, lasa laptopul pentru filme si facebook ca de altceva nu merita, sper ca ai inteles ce vreau sa spun

| Nicu_Danut_1989 a răspuns:

Depinde de PC...