| anonim_4396 a întrebat:

De curand mi-am descarcat Metin2, l-am instalat dar cand vreau sa ma autentific imi spune ca username-ul sau parola e incorecta dar nu e adevarat, le-am scris de multe ori dar in zadar.
In plus, fratele meu si-a facut si el cont, avand aceeasi problema!
Ce pot sa fac pentru rezolvarea acestei probleme?

8 răspunsuri:
| florin5000 a răspuns:

Daca este metin2 cu cliente publice trebuie sa schimbi ceva la ip-ul clientului

| Stufii a răspuns (pentru florin5000):

Ce vrei sa zici? Nu inteleg!

| florin5000 a răspuns (pentru Stufii):

Este un metin nou facut adica nu are client propriu?

| florin5000 a răspuns (pentru Stufii):

Asta e metin2 ro pe leonis nu mai merge sa faci conturi e full

| AldeaAlexandru a răspuns:

Vezi ca ai pus o adresa de yahoo, trebuie sa intri pe mail ca ti-au trimis ei ceva si trebuie activata, apoi poti sa te autentifici

| Stufii a răspuns (pentru AldeaAlexandru):

Am facut chestia asta! :3

| AldeaAlexandru a răspuns:

Auzi dar pe ce server ai intrat ca pe Leonis e full si nu mai poti creea conturi