| RT_Andrei_2002 a întrebat:

Mă poate ajuta cineva cu o problemă? De curând m-am apucat de o serie de,, warr-uri " pe SA:MP unde postez videourile pe care le filmez pe Youtube. Eu filmez cu dxtory și când termin de filmat și mă uit pe video, îmi apare sus,, dxtory.com". Știe cineva cum aș putea scăpa de acea miniatură pentru a se putea vedea videoclipul complet?

1 răspuns:
| Vondi a răspuns:

Dxtory costa, daca e, cauta un crack pe net pentru el, asa e si la bandicam doar ca eu si un prieten am gasit un crack.