| Cristian_Nae_1994 a întrebat:

Salut, de curând mi-am luat un xbox one 1 Tb am pe el instalat fifa/forza..etc.
Este normal ca după ce sting consola să pornească singură cateva secunde?
In special noaptea se aprinde se aude ca un ventilator care merge si după câteva secunde se oprește... Va rog care puteti sa imi spuneti ce are

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Nu o stingi per se, Xbox sta tot timpul in standby ca sa porneasca repede cand vrei sa o folosesti. Deci e normal.