| anonim_4396 a întrebat:

As dori sa imi cumpar un monitor si un mouse nou. Mi-am achizitionat de curand un PC foarte bun pentru jocuri. Bugetul pentru ambele 400 lei. As dori un monitor cu o rezolutie acceptabila 1366x768 ceva in gen, sa se comporte bine, sa se vada bine, butoane pe el de pe care pot seta contrast etc. De asemenea la mouse as dori sa fie un fir care sa nu se rupa repede, si rotita sa se miste bine. Mouse-ul as vrea sa fie pana in 30-35 lei. Ambele sa se incadreze in 400 ron, daca e sa depasesc sa fie maxim cu 10 ron. Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Ai rabdare si mai strange niste bani. Totusi suntem in 2014, cand sunt telefoane cu ecrane full hd, si tu inca vrei rezolutia aia mica...

| hp8510p a răspuns:

Prea mica rezolutia pe care o vrei...un Full Hd ar fi mai bun si la moda

Răspuns utilizator avertizat