| Junior_Maryus_1995 a întrebat:

Salut de curd mi-am instalat pes 2009 si cerintele de sistem sunt bune la toate, iar acum vrau sa instalez si pes 2010 dar nu ma lasa sa joc din cauza ca am instalat pe placa video ati radeon 9200 si pentru joc imi cere ati radeon 9700 ce fac sa imi accepte jocu ca ma scoate atunci cand intru, si da m-am uitat si la cerintele de sistem si da totul bine in afara de placa video

2 răspunsuri:
| sorin2407 a răspuns:

Din cauza la placa video nu poti juca.Ca sa poti juca iti trebuie una de 128MB(cel putin).Nu cumva radeon 9200 este de 64?

| Junior_Maryus_1995 explică (pentru sorin2407):

Nu este de 32. bun si am placa video in pc de 512 sau de 256 MB intelegi si nu stiu de ce nu merge