| NikoletaVlog a întrebat:

Salut De curind mi-am deschis un channel pe youtube.com dar nu prea am idei de vlogur.
Ati putea sa-mi dati voi niste idei?

Răspuns Câştigător
| geany77 a răspuns:

Pai poti sa vorbesti despre :fovoritele lunii -ianuarie, februarie...decembrie(toate lunile),intrebari si provocari,make-up,achizitii noi,cumparaturi pentru scoala, cadourile de ziua mea, cadourile pe care le-am foferit(mamei, tatei, fratelui/surorii)de ziua lor de nastere, ce fac intr-o zi de vara in mod normal si multe altele